|
Een eigen huis is een behoorlijke investering, want u gaat een aanzienlijke financiële verplichting aan. Uiteraard is de juiste financiering daarbij van groot belang. Wilt u niet al te veel betalen, maar ook geen al te grote risico's lopen, dan is een levenhypotheek in combinatie met een levensverzekering van de Onderlinge 's-Gravenhage iets voor u.
Met de gegarandeerde uitkering uit uw levensverzekering lost u straks uw hypotheek af. U loopt dus niet de risico's van een beleggingshypotheek. Bovendien profiteert u van onze unieke winstdeling, waardoor u voordeliger uit bent dan een spaarhypotheek. Uw verzekerde kapitalen groeien namelijk door onze jaarlijkse winstuitkering. Daardoor ontvangt u straks een hoger bedrag. Anders gezegd, u hoeft minder te verzekeren om straks toch uw hypotheek af te kunnen lossen en dat scheelt weer premie.
De verzekering kunt u geheel op uw persoonlijke situatie afstemmen. Wilt u bijvoorbeeld de verzekering op zowel uw leven als dat van uw partner afsluiten? Wilt u er een kapitaalverzekering eigen woning van maken? Allemaal keuzes, waarover uw assurantieadviseur u graag zal adviseren. Meer informatie vindt u op de website van het platform CentiQ.
Voordelen
- gegarandeerde uitkering
- unieke winstdeling
- betaalbare premie
- afstemmen op uw persoonlijke situatie
- verzekerd bedrag naar keuze
- overlijdensrisico meeverzekeren
- indexatie bij stijging kosten levensonderhoud
- premievrijstelling bij arbeidsongeschiktheid

Kapitaalverzekering t.b.v. Traditionele levenhypotheek een hypotheek (Schuldproduct) (Opbouwproduct)
|