Beeld koraal - strandbedje op het strand

Wij dragen onze 2e pijler pensioenportefeuille over aan Zwitserleven

02 feb 2023

Wij hebben met Athora Netherlands overeenstemming bereikt over de overdracht van onze 2e pijler pensioenportefeuille aan Zwitserleven. Deze stap past in onze strategie om ons te focussen op de verdere uitbouw van de 3e pijler pensioenportefeuille.

Seada van den Herik, algemeen directeur: ´Deze stap past in onze strategie om ons te focussen op de uitbouw van onze producten in het 3e pijler pensioen en op de verdere ontwikkeling van financiële producten en diensten op het gebied van wonen, werken en welzijn voor particulieren in de tweede levensfase. Bij de keuze van een nieuwe pensioenuitvoerder zijn we uitgegaan van het belang van onze leden. Wij zijn ervan overtuigd dat bij Zwitserleven de duurzame uitvoering van het 2e pijler pensioen van onze leden in goede handen is.´

De overdracht vindt plaats onder voorbehoud van instemming door De Nederlandsche Bank.

Lees ook het persbericht.